Návštěv :
Naposledy aktualizováno: 17.03.2023 10:10:50

Administrace

PODĚKOVÁNÍ

Knihovna děkuje pánům Havelkovi a Dosedlovi za darované světlo do dětského oddělení a za jeho instalaci a také jejich ženám, protože bez nich by se to pánové nedověděli. Děkujeme za jejich čas a ochotu.

PODĚKOVÁNÍ II.

A ještě tu mám velké poděkování opět paní Dosedlové za zprostředkování obrovského "knižního daru" od její známé.Takže oběma dámám knihovna velice děkuje a knihovnice slibuje, že s knihami naloží podle nejlepšího vědomí, svědomí a možností. PS: Prozradím, že milovníci detektivek se mají na co těšit. A též se omlouvám za stagnaci stránek a prosím o trpělivost, knih je opravdu veliké množství a hned jak bude chvilka, budou přidány novinky.

Od 1.6.2013 zahajuje knihovna službu "Kniha do domu" určenou pro seniory, pohybově omezené občany, či dlouhodobě nemocné. Služba spočívá v docházce ke čtenáři domů, kde čtenář knihovnici sdělí své požadavky a na jejich základě knihovnice ve fondu vybere určitou literaturu a přinese ji čtenáři domů.Tato služba je zdarma.